O mnie

Nazywam się Karolina Klecka. Jestem psychologiem  i terapeutką specjalizująca się w toksycznych relacjach oraz narcystycznych zaburzeniach osobowości, doświadczoną managerką biznesu oraz life-coachem. W swojej pracy terapeutycznej łączę Terapię Poznawczą z Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach. W ramach poszerzania swoich umiejętności i wiedzy biorę udział w licznych szkoleniach z zakresu diagnozy, terapii oraz pomocy psychologicznej.

Na antenie Polskiego Radia Kierowców występuję jako ekspertka w szeroko pojętych tematach z zakresu psychologii, relacji międzyludzkich i life-coachingu. Aktywnie udzielam się również w mediach społecznościowych, gdzie na profilu @Karola_Psycholife odczarowuję temat narcyzmu oraz toksycznych relacji damsko-męskich.

Wspieram zarówno kobiety jak i mężczyzn prowadząc sesje terapeutyczne i coachingowe online przez połączenia video na SkypeWhatsApp lub Google Meet.

Dobrze rozumiem moich Klientów, zwłaszcza w zakresie toksycznych relacji i związków z osobami z rysem narcystycznym czy narcystycznym zaburzeniem osobowości. Sama tkwiłam przez blisko 5 lat w związku z zaburzonym psychopatycznie partnerem, gdzie utraciłam poczucie wartości, godności i pewności siebie. Doświadczyłam przemocy psychicznej, fizycznej, a na koniec ekonomicznej. Mimo to nie poddałam się i stanęłam na nogi.

Ku przestrodze dla innych pokazuję jak wygląda życie z oprawcą. Na sesjach terapeutycznych pokazuję jak się z tego wydostać, i jak odbudować wszystko to co zostało utracone

Moją misją jest wspieranie osób, które uwikłały się w takie związki , bo wiem jak ważne jest wsparcie osoby, która zna i rozumie problem. W tym celu przewartościowałam całe swoje życie. Podjęłam kolejne studia magisterskie, studia podyplomowe oraz liczne kursy i szkolenia, aby móc profesjonalnie wspierać swoich klientów. Pragnę być inspiracją dla tych, którzy stracili nadzieję na otwarcie nowych życiowych możliwości.

Specjalizuję się we wsparciu kobiet i mężczyzn w:

  • kryzysie i traumie po oraz w toksycznych związkach
  • wzmacnianiu poczucia własnej wartości i budowaniu pewności siebie
  • zmianie zachowań i postaw oraz rozwoju kompetencji emocjonalnych,
  • radzeniu sobie z lękami oraz stresem.